AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  SSSSSS  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Fırtına öncesi sessizlik

Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Stacy Venom
Vampir|Slytherin V. Sınıf
avatar

Terazi Maymun
Mesaj Sayısı : 93
Kayıt tarihi : 26/01/11

MesajKonu: Geri: Fırtına öncesi sessizlik    Salı 31 Mayıs 2011 - 10:14

Üzerindeki var olan şımarıklıkla sorusunun cevabını bekliyordu. Ama ne kadar şımarık bir tavır sergilemiş olsa da şımarıklığın altında sinsi ve bir o kadar da korkunç bir ifadede gizliyordu. Yani bu durumda Dean ters bir cevap verse ne olurdu kendin bile yapacaklarını kestiremiyordu çünkü artık kendini tanıyamıyordu. Sürekli farklı bir değişik ruh haline bürünüp garip davranıyordu ve şu an kim bilir hangi ruh halinden dolayı böyle davranıyordu kim bilir. Dean'in konuşmaya başlarken aldığı tavır ve bir düşüneyim demesiyle şımarık bakışları yerini sinsi bir ifadeye bırakmıştı sanki biraz sonra savaş çıkacakmış da ona hazırlanıyormuş gibi. Gözlerini ona dikmiş konuşmasına devam etmesini bekliyordu. Ama sonra söyledikleri tüm sinsiliği kaybederek tatlı gülümsemesinin ortaya çıkmasına neden olmuştu. Özellikle seni hal halinde seviyorum şeklinde bir cevap vermesi bu tatlı gülüşün altın da sinsi planlar yapmasına neden olmuştu. Böyle bir cümle belki de Stacy'ye kesinlikle söylenmemesi gerekenlerden biriydi. Bu lafına " Hmm demek öyle bunu aklımdan asla çıkarmıcam" dedi. Ama sonrasında onu uyarır şeklinde ki yaptığı konuşmasına dudak büzerek, şımarık bir tavırla " Ama... ama... ama... bu tüm eğlencemi elimden alacağın anlamına geliyor sen bu kadar kötü olmazsın dimi... dimi..." dedi. Şu an tam da bir küçük bir çocuk gibi davranıyordu konuşması, hareketleri tamamen değişmişti. Elinden şekeri alınmış bir çocuk gibi üzgün bakışlarıyla ona bakıyordu. Yıldızların gölü aydınlanıp muhteşem bir manzara ortaya çıkardığı manzaranın eşliğin de.

Kısa bir sessizliğin ardından Dean'in bakışlarından bir şeyler düşündüğünü anladı aklına geleni merak etmiş olsa da sormaya pek niyeti yoktu sonuç olarak o konuşmaya başladığın da öğreneceği bir şeydi. Gözlerini gözlerine diktiğinde Dean konuşmaya başlamıştı aklına her ne geldiyse kelimelere dökmeye hazır görünüyordu. İlk cümlesinin bitimin de ise sinsi bakışlarının ardına gizlenerek " Ciddi değil miydin tüh bende o ara söylediğin için kafam da partide bana eşlik edebileceklerin bir listesini bile çıkarmıştım Dean neyse madem öyle diyorsun listeyi iptal ederim canım " dedi sonrasında sinsi sinsi kahkahalar atmaya başlamıştı. Bir kaç saniye sonra ise " Şaka yapıyorum canım senden başka biriyle gitmeye niyetim yoktu zaten sadece seninle gitmek istiyorum en başından beri istediğim buydu" dedi. Gerçekten de bir an bile başka biriyle gitmeyi düşünmemişti partiye ama nedense bir an da başka bir düşünce kafasını doldurmaya başladı aslında düşünceler den çok annesinin her parti öncesi ona söyledikleri kafasının için de yankılanıyordu. Çoğu partiye ev sahipli yapan malikanelerinde yıl için de o kadar fazla parti düzenlenirdi ki ve hepsinden sorumlu kişi annesi olurdu ve ona en çok yardım eden kişi de Stacy'di. Tüm hazırlıklar, konuklarının dışında annesini en önem verdiği şeylerden biri de kızlarının yanında bulunacak kavalyelerdi. Üstelik bu sefer baş misafirin bir lord olacağını düşünülürse ve o kişinin Scarlett'ın kavalyesi olacağını göz önünde bulundurduğunda annesi kesin Stacy için de birini bulmuş olmalıydı. Üstelik bulduğu kavalyeyi bile az çok tahmin edebiliyordu kesin lorda en yakın kişilerin arasından seçtiği biri ona eşlik edecekti. Kafasında bu düşünceler dönüp dururken bakışları donuk bir hal almış sanki bir anlığına sanki orada değilmiş gibi bir hisse kapılmıştı ta ki Dean konuşana kadar. Söylediklerini algılandıktan kısa süre sonra hafifçe gülümseyerek " Merak etme Dean ben o kadar zevksiz miyim aklıma parti için mükemmel bir kıyafet bile var ama ondan önce sana söylemem gereken bir şey var " dedi üzerinde ki donuk ifade tekrar kendini göstermişti " Hmm... şey biz parti için plan yapıyoruz yapmasına da annem benim için de çoktan bir kavalye bulmuştur" dedi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Dean Alone
Vampir|Hufflepuf IV. Sınıf
avatar

Balık Keçi
Mesaj Sayısı : 87
Kayıt tarihi : 14/04/11

MesajKonu: Geri: Fırtına öncesi sessizlik    Salı 31 Mayıs 2011 - 20:37

Dean Stacy’nin çocuksu tepkisine gülümseyerek karşılık vermişti. Çocukluk bile ona yakışıyordu. Çok tatlı görünüyordu şuan… Daha sonra aklına sinirliyken söylediği kelimeler gelmişti. Şimdi sinirliyken söylediği birkaç şeyi düzeltmeliydi. Gözlerini stacy’e dikerek konuşmaya başladı. Şu parti meselesi canını sıkmaya başlamıştı çünkü…Evet belki scarlett bunu pekte hoş karşılamayacaktı ama scarlett hoş karşılamayacak diye stacy’e tüm gece başka bir erkeğin eşlik etmesine ve beraber vakit geçirmelerine izin vermeyecekti. Stacy’nin ilk cümlesinden sonra tepkisizce stacy’e baktı tek kaşını kaldırarak… Yeni bir tartışma yaratmaya mı çalışıyordu? Dean sinirle partiye kiminle istersen git umurumda değil diyip onunla partiye gitmeyeceği içim Onunla partiye gidebileceklerin hemen listesini hazırlamaya başlamışmış aman ne güzel bir haberdi. Doğrusu listedeki kişilerin kim olduklarını oldukça merak ediyordu. Ama bunun için şuan uygun bir zaman değildi. Dean tüm bunları düşünürken stacy az önce söylediklerinin şaka olduğunu söyleyerek gülmeye başlamıştı. Dean tepkisizliğini koruyordu. Stacy’nin bu eşek şakasına gülümsemelimiydi bilmiyordu. Kısa süre sessiz kaldıktan sonra soğuk bir şekilde de olsa gülümsemeye karar verdi. Demek şakaydı öylemi stacy’e eşek şakasının nasıl yapıldığını gösterecekti bunu ağır ödeyecekti ama daha sonra… Daha sonra aklına scarlett’ın bugün giydiği elbise gelmişti. Stacy’nin tarzı bir elbise olduğunu düşününce elbiseliğin miniliği aklına gelmişti. Gözlerini stacy’e dikerek sanki az önceki eşek şakasını hiç yapmamış gibi kendini gülümsemeye zorlayarak nasıl bir elbise giyeceğini üstü kapalı bir şekilde de olsa sormuştu. En azından böyle bir elbise giymemesini istediğini açıkça belli etmişti. Stacy’nin " Merak etme Dean ben o kadar zevksiz miyim aklıma parti için mükemmel bir kıyafet bile var ama ondan önce sana söylemem gereken bir şey var " demesiyle birlikte iç geçirmesi bir oldu. Dean’da zaten tam olarak bundan korkuyordu. Scarlett la tam tersi zevkleri olan biriydi stacy yani bu da scarlett o gece ne kadar normal uzunlukta bir elbise tercih edecekse stacy’de muhtemelen fazlasıyla kısa bir elbise tercih edeceği anlamına geliyordu ki buda partinin stacy’e sarkmaya kalkan herhangi bir kendini bilmez yüzünden mahvolabileceği gerçeğini ortaya çıkarıyordu. Hoş gerçi scarlett’ın partisinin bozulmasını sorun edeceğini sanmıyordu.

Buda parti için çok fazla endişelenmesine gerek olmadığını gösteriyordu. Tabi stacy’nin ailesiyle tanışacağı kısmı saymazsak… Dean tüm bunları düşünürken aklına en son stacy’ nin ''sana söylemem gereken bir şey var'' dediğini hatırladı. Gözlerini stacy’e dikerek söyleyeceklerini beklemeye başladı. Sinsi gülüşü yok olmuştu ve gözlerindeki neşe bir anda silinmişti. Dean’ın yüzündeki sahte gülümsemede stacy’nin durumunu görür görmez yok olmuştu. Yine bir şeyler oluyordu… Dean’ın hoşlanmayacağı şeyler… Stacy’nin söylemekte zorlanacağı kadar kötü bir şeyler oluyordu. Dean stacy’nin ne diyeceğini büyük bir sabırla çoğunlukla yeni bir sorunun ortaya çıkacağını hissettiği içim istemeyerekte olsa büyük bir merakla bekliyordu. Stacy sonunda konuşmaya başlamıştı ama stacy’nin konuşmaya başlayış şeklinden hiç hoşlanmamıştı. Nasıl söyleyeceğini tam olarak bilemiyor gibiydi. Bu da düşündüğü gibi muhtemelen yeni bir sorunlarının olduğunun bir göstergesiydi. Dean stacy’nin söylediklerinden sonra büyük bir öfke krizine kapılsa da tepkisiz kalmıştı. Derin bir nefes aldı. Neden tüm sorunlar üst üste geliyordu. Daha birkaç gün önce sevgili olmuşlardı ama daha şimdiden bir sürü sorunları vardı. Ve geçen her gün henüz çözemedikleri sorunlarına bir yenisi daha ekleniyordu. Etrafa yine o kasvetli hava hakim olmuştu. İkisinden de çıt çıkmıyordu. Dean stacy’nin söylediklerini hazmetmeye uğraşıyordu ve stacy’de dean’ın vereceği tepkiye hazırlıklı olma çabası içindeydi muhtemelen… Uzun süren sessizliği dean bozmuştu. Gözlerini yere devirerek ''Sorunlarımızın birini çözemeden yenisi başlıyor… ''dedi mırıldanarak. Sesi öfkeli olmaktan çok uzaktı daha çok sakin ve yorgundu… Bir süre sessiz kaldıktan sonra gözlerini stacy’e dikerek ''Şey… Annen ve sana eşlik edecek adaylar büyük hayal kırıklığına uğrayacak'' dedi. Yüzüne soğuk sahte bir gülümseme takınarak '' Çünkü sana partide ben eşlik edeceğim seni sırf annen plan program yaptı diye o partiye tek göndermeye niyetli değilim. '' dedi. Gözlerini yere devirerek ''Anlaşılan ailenle de ufak tefek sorunlar yaşayacağız … Benim için sorun değil İsabel’le her gün uğraşıyorum zaten fazladan ayrıca ailenin bulduğu kavalyelerle ve ailenle de uğraşırım sorun olmaz '' dedi. Daha sonra gözlerini stacy’e dikerek ''Umarım senin için kavalyelerini hastanelik etmem ve ailenle tartışmam sorun olmaz'' dedi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Stacy Venom
Vampir|Slytherin V. Sınıf
avatar

Terazi Maymun
Mesaj Sayısı : 93
Kayıt tarihi : 26/01/11

MesajKonu: Geri: Fırtına öncesi sessizlik    Salı 31 Mayıs 2011 - 22:09

Bütün o çocukça davranışlarına Dean sadece gülümseyerek yanıt vermişti. Gülümsediği için onu suçlayamazdı çünkü emindi ki şu an gerçekten çok komik görünüyordu. Üstelik onun gibi birinin çocukça davranışları normalde nasıl davrandığı göz önünde bulundurulursa kesinlikle göreni gülümseten cinsten olmalıydı. Tüm bu gülümseyişler ve yaptığı çocukluk ikisi arasında ki kasvetli havayı dağıtmıştı. Tekrar baş başa birbirini seven iki sevgili olmuşlardı ve bu çocukluk sadece aralarında yaşanan tatlı bir atışmaydı ki bu durumdan her ikisinin de şikayetçi olmadığı kesindi. Ama Stacy yinede bu şirin havayı bozabilecek güçteydi ki yaptığı eşek şakası ortamı değiştirmeye yetmişti. Dean'e söylediği şey ona her ne kadar komi gelse de aynı şeyi onun için söyleyemezdi üstelik onun kıskanıp yeniden sinirleneceğini bile bile yapmıştı bunu. Yine de bu sefer işi fazla uzatmamıştı. Isabel ve Scarlett gelmeden önce ki hallerine geri dönmek istemiyordu çünkü. Bu olayı uzarsa yeniden kavga etmeye başlayacakları kesindi bu yüzden yol yakınken şaka yaptığını ona söylemişti. Her ne kadar Dean bu duruma istemsiz bir şekilde gülümsemiş olsa da bunun şaka olduğu gerçeğine memnun olduğu her halinden belli oluyordu. Bu Dean'in onu ne kadar kıskandığı ve ne kadar çok sevdiğini bir kez daha görmesini sağlamıştı ki bu gerçekten mutlu olmasını sağlayan bir şeydi. Yine de mutluluk uzun sürmesini istediği bir duygu olmakla birlikte kaybedilmesi o kadar da kolay olan bir duyguydu. Çünkü parti meselesini ciddi bir şekilde düşündüğün de aslında elinin altında karşılaşacakları belki de en büyük sorunu barındırdıklarını anlamıştı, annesi. Dean'e aşık olduğu ilk andan beri onu sevdiği dışın da çok az şey düşünmüştü yani bu durumu arkadaşına bile doğru düzgün anlatmayı ihmal etmişken ailesi aklına bir kere bile gelmemişti. Üstelik annesini bazı konularda özellikle kızları konusunda ki takıntısını düşündüğün de sorunları tahmin ettiğinden de büyüktü. Dean'e kavalye meselesi ile ilgili annesinin yapabileceklerini söylediğin de kendi yüz ifadesi ile beraber ortam da bir an da değişmişti. Donuk surat ifadesi ortamda ki kasvetli havayı tamamlıyordu gibiydi.

Kasvetli havayla beraber oluşan sessizlik her ne kadar sinir bozucu olsa da o an elinden başka bir şey gelmemişti. Söyleyeceklerine cevap beklemenin dışında hiç bir şey. Çok geçmedense Dean konuşmaya başlamıştı ama konuşmaktan çok ilk söylediği şey bir mırıldanma olmuştu. Zaten başka nasıl bir tepki verebilirdi ki mırıldanmasını duyar duymaz ona hak verir şekilde başını salladı sadece. Şu an konuşmamakta kararlıydı Dean'nin söylemek istediği her şeyi ondan duyana dek konuşmayacaktı. Zaten bunun için fazla beklemesine de gerek yoktu. Stacy ise hem onu dinliyor hemde kafasında planlar kurmaya çalışıyordu. Dean'in kararlı konuşması da kafasın da oluşturduğu planı destekler nitelikteydi zaten her ne olursa olsun ondan başkasıyla o partide olmak istemiyordu bundan emindi emin olmadığı tek şey ise annesini tepkisiydi. Her zaman onların sözünü dinleyen cici kızları olmuştu ve bu cicilik ikizine karşı belki de en güçlü silahıydı şimdiye kadar. Şimdi ise sevdiği için annesine ilk kez karşı gelecekti. Tam olarak karşı gelmek sayılmayacaktı elbet bu mutlaka bir orta yol bulacağına emindi ama yine de içinde kötü bir his taşınıyor da değildi. Zaten bu nedenle Dean'e olması muhtemel bir şeyi söylemişti. Dean konuşmasını tamamen bitirdiğinde suratındaki ona aptalca gelen donuk ifadeyi tamamen yok ettikten hemen sonra yüzün kendine has neşeli bir gülümse yerleştirdi gözlerinden okunan tek şey ise Dean'e olan aşkıydı. Dean'in ona yakın olan elini kendi elinin üzerine koyduktan sonra gözlerinin içine bakmaya başladı. " Dean kavalye adaylarıma ne yapacağın umurumda bile değil benim tek düşündüğüm şey annem aslında onlara bugüne dek bir kez bile karşı gelmedim hep söz dinleyen cici kız olmuştu belki de olmam gerektiği için öyle davranıyordum bilmiyorum" dedi ama sonra sustu saçmaladığının farkına varmıştı çünkü ona asıl söylemek istediği şey bunlar değildi. Onun elini bırakıp ona sıkıca sarıldı "Seninle partiye gitmek istediğimi anneme söylicem hatta bunu gerçekten çok istediğimi dile getiricem bu onlara karşı geldiğim anlamına gelmez öyle değil mi " dedi ve ona sarılmayı bırakarak az biraz geri çekilip ona göz kırparak " Annemin biricik cici kızının bu isteğine hayır diyebileceğini hiç sanmıyorum " dedi. Son söylediği cümleyi oldukça kendinden emin bir tavırla söylemişti çünkü bunun gerçekleşmeyecek olma ihtimali o kadar küçüktü ki göze alınamayacak kadar.

Bir süre onun gözlerini içine bakmaya devam ettikten sonra parmaklarını onun vücudunda gezdirmeye başladı ve kısa bir süre sonra onu yavaşça iterek yerde uzanmasını sağladı ve hemen ardından onun üzerine çıkarak dudaklarından öpmeye başladı artık kesinlikle konuşmak istemiyordu. Bulundukları yerde onları rahatsız edecek kimse yoktu bununla birlikte onu ateşli bir şekilde öpmeye devam ederken bunu sabaha kadar sürdürmek istiyordu.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Dean Alone
Vampir|Hufflepuf IV. Sınıf
avatar

Balık Keçi
Mesaj Sayısı : 87
Kayıt tarihi : 14/04/11

MesajKonu: Geri: Fırtına öncesi sessizlik    Çarş. 1 Haz. 2011 - 22:01

Dean stacy’nin sorusuna yanıt vermesini büyük bir sabırsızlıkla bekliyordu. Kavalye konusunda acaba ona karşı çıkacak mıydı? Sonuçta değerli ailesinin hiç hoşuna gitmeyecekti bu… Biricik ailesinin özenle kendi elleriyle seçtikleri ve kızlarına yakıştırdıkları büyük ihtimalle karanlığa hizmet eden o değerli kişileri hiç tanımadıkları birinin kızının sevgilisi olduğunu söyleyerek hastanelik etmesi hoşlarına gitmeyecek bir şeydi. Belki sinir krizleri bile geçirebilirlerdi. Stacy’nin bu yüzden ailesiyle arası bile açılabilirdi. Stacy’nin gülümsemesi üzerine onu sorgulayan gözleri ona büyük bir aşkla bakmaya başlamıştı. Onun tek bir hareketi dean’ı çileden çıkartmaya yeterken tek bir gülüşü ve sözü sakinleşmesini sağlıyordu. Ve ona huzur veriyordu. Aşk gerçekten tuhaf bir şeydi… İnsana kendini tuhaf hissettiriyordu ve dengesini alt üst ediyordu. Ne kadar kızarsanız kızın bir üzgün bakışına bir göz yaşına aşık olduğunuz kişiye ne kadar sinirli olursanız olun tüm siniriniz o anda gidiyor ve onu üzgün gördüğünüz için siz daha çok üzülüyordunuz. Onunlayken zaman duruyordu sanki ve tek bir gülümsemesi tüm kötü olayları siliyordu. Gözlerini stacy’nin gözlerinden ayırmıyordu. Onun gözlerinin içinde kaybolup gidiyordu. Dean stacy’nin konuşmaya başlamasıyla kendine gelerek tüm dikkatini ona verdi. Stacy’nin ilk cümlesiyle gülümsedi. Bunu sorun etmeyeceğine sevinmişti. Stacy’nin ağzından cici kız kelimesini duyduğunda ister istemez gülmüştü. Stacy’nin ağzından cici kız kelimesini duyduğunda ister istemez gülmüştü. Stacy ve cici kızlık öylemi? İnsanın ister istemez gülesi geliyordu. Ama ailesinin gözünde stacy’nin melek scarlett’ınsa şeytan olduğunu unutmuştu. Genel olarak scarlett’tan her gün stacy’nin yaptı kötülükleri dinlediği için bunu unutmuş olması çokta sıra dışı bir şey değildi. Çünkü çok iyi biliyordu ki şeytanın gerçek çırağı güzel ama acımasız stacy’di. Şeytanın güzel çırağının eziyet ederek eğlenmekten zevk aldığı zavallı kurbansa scarlettı. Ve yine adı gibi bildiği bir şeyse stacy’nin gerçekten istediği zaman istediği kişiyi parmağında oynatabilecek biri olduğuydu.

Ve ailesi tarafından en çok sevilen çocuk oydu bunu scarlett’tan çoğu kez stacy’e isyan ederken ve ailesinden ne kadar nefret ettiğini dile getirirken çoğu kez duymuştu. Hatta şu lord mevzusunu öğrendiğinde bile… Bir süre stacy’nin açıklama yapmaya çalışmasını izledikten sonra ufak bir gülümseme belirdi yüzünde… Stacy’nin ne söyleyeceğini toparlayamaması yüzündenden değildi gülümsemesi sadece bu hali çok sevimliydi bu yüzden gülümsemişti. Stacy çok geçmeden susmuştu. Bu da neler söyleyeceğini düşündüğü anlamına geliyordu. Bir anda dean’a sarılmıştı. Dean’da hiç düşünmeden ona sarılarak karşılık vermişti. Stacy çok geçmeden kendinden emin bir şekilde tekrar konuşmaya başlamıştı ki buda o kısacık sürenin stacy’nin konuşacaklarını toparlamasına yettiği anlamına geliyordu. Stacy’nin söylediklerinden sonra onu onaylarcasına başını sallayarak '' Hayır bu ailene karşı geldiğin anlamına gelmez…'' dedi. Bir süre sonra stacy sarılmayı bırakmıştı tabi dean’da… Stacy’nin son söylediklerinden sonra gülümseyerek bende dercesine baktı. Cici kız kelimesi stacy için söylendiğinde hala kulağa tuhaf geliyordu. Gözlerinin stacy’nin gözlerine dikti. Sonunda baş başa kalabilmişlerdi. Pek hayal ettiği gibi olmamıştı ama en azından artık yalnızlardı ve günlük yaşamaları gereken sorun kapasitesini de çoktan doldurmuşlardı. Bundan sonra bir sorun yaşamayacaklarını umuyordu. Stacy’nin elini üzerinde hissettiğinde tüm dikkatini stacy’e yoğunlaştırdı. Stacy’nin onu itmesiyle yere uzandı. Bu anı bozabilecek bir olayın olması düşüncesi sinirlerini bozsa da bunu düşünmemeye çalışıyordu. Fakat bunu pekte başaramıyordu. Çünkü ne zaman sorunları bir kenara bırakıp sevgili olduklarını hatırlamaya başlasalar mutlaka bir şey oluyordu ve her şey bir anda yerle bir oluyordu. Dean tüm bunları düşünürken stacy’nin bir anda onu öpmesiyle her şey bir anda kaybolmuştu. Tüm sorular,tüm sorunlar, tüm düşünceler… Hepsi…Dean’da stacy’yi tutkuyla öpmeye başladı. Uzun süre onu öptükten sonra onu son kez öperek geri çekildi. Ve yüzünde soğuk bir gülümsemeyle dinlendirici ses tonuyla '' Seni seviyorum.'' Dedi. Stacy ''bende…'' diyerek ona sarılmıştı. Kısa süre birbirlerine baktıktan sonra gökyüzünü izlelemeye başladılar ve gökyüzünü izlerken uyuyakaldılar.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Fırtına öncesi sessizlik
Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: HOGWARTS :: Okul Arazisi :: Göl Kenarı-
Buraya geçin: